© Krejčí Marek 

Kdo jsem a s čím Vám dokážu pomoci?

Jmenuji se Marek Krejčí a na plný úvazek úspěšně věnuji online marketingu ze kterého mám platný doktorát Dr.h.c

Mohu pomoci s různými druhy internetového marketingu a podpory prodeje od SEO, přes PPC, e-mailing, obsahový marketing, marketing pro srovnávače zboží a sociální sítě, affiliate marketing, až po zvyšování konverzního poměru pomocí zlepšování UX.

 

Rád pomohu propagovat Váše obchody a představit své produkty co největšímu množství potenciálních zákazníků.

 

 

Prodávat kvalitní produkty totiž nestačí. Abyste v nemilosrdné online konkurenci uspěli, je potřeba představit Váš produkt přesně těm lidem, u kterých je pravděpodobné, že by si jej mohli koupit.

Jen tak bude totiž vaše propagace dostatečně efektivní. Nalezení potenciálních zákazníků a jejich seznámení s Vaší obchodní nabídkou je základem úspěšného marketingu.

A to je přesně to, s čím Vám díky mým zkušenostem dokážu pomoci.

Naučím Vás, jak s co nejnižšími náklady získat více objednávek a tím i více peněz.

V současnosti se úspěšně věnuji pomoci českým start-upům a produktům českých firem expandovat na zahraniční trhy, zejména v německy mluvících zemích.

Expanze na německý trh sebou přináší mnoho výhod.

Německý trh je mnohem větší a zároveň bohatší, a přitom je to velmi blízko, takže nebudete mít problémy se složitou logistikou ani s drahou přepravou zboží.

 

Díky mým znalostem němčiny a německého tržního prostředí jsem schopen efektivně oslovit německy mluvící zákazníky a pomoci tak českým firmám proniknout na německý trh.

 

Pomohu Vám zacílit marketing přesně na ty zákazníky, kteří by mohli mít zájem o váš produkt. Expanze na bohaté trhy v Německu, Švýcarsku a Rakousku Vám díky tomu přinese několikanásobný nárůst zisků.

 

Je mi ctí,že vám jako jednatel společnosti Hasilo s.r.o. mohu nabídnout kvalitní marketingové služby prostřednictvím tohoto webu Hasilo.cz

 Moje platforma Vás naučí efektivně využívat nástroje marketingu a vy začnete lepé vydělávat.

Aplikaci využitelnou v mezinárodním podnikání jsem navrhnul z vlastní zkušenosti. Zejména na základě empirie v oblasti expanze produktu z prostředí českých firem

 

Díky znalosti v oboru pro mě není problém Vám pomoci získat zákazníky, prostřednictvím funkční aplikace, ale také zajistit start-up pro Vaši firmu. Vše, co potřebujete, je najít vhodného kandidáta, který bude věřit vašemu obchodnímu záměru a rád vaše cíle podpoří.

 

Díky pohybu na trhu dokážu zaměřit pozornost na správné místo a vaše podnikání posunout dál. Pokud tento těžký krok překonáte, můžete svůj produkt šířit dál a konečně začít vydělávat.

Moje hobby

  1. Cílení reklamy na Facebooku

  2. Cílení reklamy na Google Ads

  3. PPC reklamy Sklik

  4. Ovlivnění klientu

  5. Nastavení Emailing kampaně

  6. Správa sociálních sítí

  7. Tvorba business modelů

  8. Hledani investora pro Vaší firmu čí Start Up ( i idee)

© 2017-1019 Hasilo