© 2017-1019 Hasilo s.r.o 

© Krejčí Marek Dr. h. c

Je mi ctí,že vám jako jednatel společnosti Hasilo s.r.o. mohu nabídnout kvalitní marketingové služby prostřednictvím tohoto webu Hasilo.cz

 Tato platforma Vás naučí efektivně využívat nástroje marketingu a vy začnete vydělávat.

Aplikaci využitelnou v mezinárodním podnikání jsem navrhnul z vlastní zkušenosti. Zejména na základě empirie v oblasti expanze produktu z prostředí českých firem k cílové skupině v Německu. Díky znalosti v oboru pro mě není problém vám pomoci získat zákazníky, prostřednictvím funkční aplikace, ale také zajistit start-up pro vaši firmu. Vše, co potřebujete, je najít vhodného kandidáta, který bude věřit vašemu obchodnímu záměru a rád vaše cíle podpoří.

 

Díky pohybu na trhu dokážu zaměřit pozornost na správné místo a vaše podnikání posunout dál. Pokud tento těžký krok překonáte, můžete svůj produkt šířit dál a konečně začít vydělávat.

Díky letitým zkušenostem na finančním trhu a díky funkčnímu podniku dokážou ostatním předat potřebné informace v oblasti marketingu.

 

Marketing, jako proces k uspokojování potřeb zákazníka je souborem mnoha nástrojů a technik. Nalezení potřebné cílové skupiny může být pro laika obtížné a rovněž uspokojení jeho potřeb. Na základě minulých obchodních vztahů dokážu cílovou skupinu vyhledat, zprostředkovat prodej a zajistit spokojený vztah na obou stranách.

 

Nástroje a techniky potřebné pro funkční marketing se mění na základě typu firmy, produktu a zákazníků, a proto je třeba vědět, kdy jaké prostředky použít.

Někteří začínající podnikatelé, kteří jsou nováčci na trhu, mají skvělou myšlenku a vizi týkající se produktu, ale kvůli nulovým nebo minimálním zkušenostem se výrobek nedostane k cílové skupině. Provoz firmy je třeba financovat, proto existuje tzv. start-up, který je možno chápat jako finanční výpomoc od zahraničního investora.

 

Můj cílený marketing

  1. Cílení reklamy na Facebooku

  2. Cílení reklamy na Google Ads

  3. PPC reklamy

  4. Cílení klientu na linkedinu

  5. Nastavení Emailing kampaně