Hledáte investora pro svůj projekt?

Investoři se zajímají o kvalitní projekty, které jsou dostatečně zpracovány a přesvědčí jejich zájem. Proto pokud chcete být skutečně úspěšný, je třeba věnovat přípravě projektu dostatečný prostor a nepodcenit jeho přípravu. Jinak zůstane váš projekt nepovšimnutý, přinejlepším se budete neustále setkávat se zájemci, avšak bez úspěšného získání investice.
 

Rozvíjíme startupy a firmy 

Propojujeme je s chytrými penězi od angel investorů a strategických partnerů. Propojujeme největší online & offline platformí startupů a angel investorů.  Pomáháme startupům růst.

 

Podpoříme vaši prvotní myšlenku a nasměrujeme vás na správnou podnikatelskou cestu. Pomůžeme vám najít toho nejlepšího parťáka – andělského investora, který váš projekt nejen zafinancuje, ale také vám poskytne potřebnou podporu, zázemí a cenné zkušenosti.

Získejte parťáka pro svůj projekt Posuňte svůj startup na další level. Od přípravy, přes prezentace před angel investory, získání investice až po navazující péči.

Zvyšte si šanci na úspěšné nalezení

investora!Pomůžeme vám vypracovat kvalitní a profesionální inzerát pro investory, který je zaujme a nezůstane nepovšimnut. Ušetříme vám množství času a financí častokrát zdlouhavou komunikací či předáváním informací s investory. Poskytneme vám lukrativní mediální prostor a nástroje na vypracování kvalitního projektu.

Ják Vám Mužem pomoci

  • Pomůžeme Vám vypracovat profesionální nabídku pro investory

  • Informujeme investory o Vašem projektu čí firmě

  • S návštěvou investoru ze zahraničí

  • S tvorbou byznys modelu a finančního planu

  • Propojit rostoucí firmy s investory

  • Získat finance přes crowdfunding

  • Jednaní s investory

Rozcestník PDF

Náš hlavní partner  

Hasilo s.r.o,  a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry.

© 2017-1019 Hasilo