Marketingová platforma Builderall.com

​Ať už jste vlastníky nové vzkvétající firmy, nebo máte na trhu vybudovanou svou tradici, jistě se stále snažíte o efektivní marketingovou strategii. Ke kontaktu se zákazníkem lze využít spousty možností v reálném světě, avšak mnohem lepšího vztahu docílíte, pokud se spojíte v online síti. Prostřednictvím nové marketingové platformy builderall.com lze dosáhnout těch nejvzdálenějších cílů z hlediska marketingu a navázat kontakt se zákazníky z celého světa. Využijte globalizačního procesu a dejte o své firmě vědět do všech koutů světa.

Builderall - recept na online úspěch

Prosadit se v současné online konkurenci je stále obtížnější. Pokud se snažíte prodávat své zboží či služby na internetu, bez digitálního marketingu se v dnešní době neobejdete. Zvládat online marketing na profesionální úrovni ale není nic jednoduchého. Velkým pomocníkem v tomto nelehkém úkolu jsou marketingové nástroje a platformy jako je například Builderall.

Co je to Builderall?

Jedná se o komplexní online platformu, která pokrývá všechny aspekty digitálního marketingu. Builderall je balík užitečných marketingových nástrojů, které vám pomohou lépe propagovat vaše výrobky a služby, a efektivně získávat nové zákazníky. Součástí Builderall je například skvělý nástroj na tvorbu landing pages, vytváření efektivních prodejních funnelů, i vlastní e-mailingový nástroj Mailing Boss. Platforma zahrnuje i nástroje pro účinnější SEO, nástroje pro tvorbu, editaci a sdílení videa, správu sociálních sítí, měřicí a analytické nástroje a mnoho dalších velmi užitečných možností, které vám pomohou získat nové zákazníky. Součástí Builderall je i vlastní rychlý a stabilní hosting. 

Tvorba jednoduchých a účinných webových stránek​

Služba builderall.com je navržena tak, aby působila jednoduše pro registrované uživatele a zároveň nabízela spoustu možností. Tímto způsobem lze pustit uzdu své fantazii, navrhovat a pouštět do světa vámi navržené webové stránky. S pomocí Builderall.com dostanete ke své cílové skupině všechny potřebné informace a naopak získáte také zpětnou vazbu.

Strategie, kterou zvolíte je zcela ve vaší režii a v nabídce existuje nespočet možností. Služby a výrobky lze propagovat pomocí videí, animací, fotografií, popisků a neotřelých nápadů.

Originální pojetí a široký dosah

Jestliže si váš podnik zakládá na určité barevnosti, originalitě, fotografiích nebo jiných prvcích, budete se těšit z téměř neomezených možností.​

Díky propojení se sociálními sítěmi budete mít stále na očích, kdo jsou vaši zákazníci a právě díky tomu lze upravovat vaši nabídku pro cílovou skupinu.

Perfektní design

Webové stránky lze komponovat na základě moderních a z hlediska kompozice jednoduchých motivů. Tato skutečnost zaručí, že výsledné webové propagační stránky budou kvalitní a účinné.

V nabídce je kromě sady mnoha fontů také spektrum mnoha widgetů. Ty se postarají o to, aby stránky působily živě, zábavně a udržely vašeho zákazníka v kontaktu s  firmou co nejdéle. Jedná se pouze o váš prostor, který si lze komponovat podle firemních podmínek.

Výhody marketingové platformy Builderall

  • Builderall obsahuje kvalitní editor pro vytváření blogů, landing pages a prodejních funnelů, s mnoha možnostmi nastavení. Jeho ovládání je velmi snadné a zvládnou jej i začátečníci.

  • Obsahuje kompletní nástroj pro profesionální e-mailing, Mailing Boss, který umožňuje široké možnosti nastavení, včetně vytváření e-mailingových listů a variabilního nastavení automatického rozesílání e-mailů.

  • Obsahuje kvalitní a rychlý hosting.

  • Součástí Builderall je také propracovaný nástroj pro tvorbu webinářů.

  • Umožňuje i marketing pro digitální produkty, jako jsou kurzy, semináře nebo online konzultace.

  • Platforma obsahuje obrovské množství různých aplikací, které zlepší funkčnost a konverzní poměr vašeho webu.

  • Možnost affiliate marketingu. Pomocí Builderall můžete spustit vlastní affiliate program. Účastníci vašeho affiliate programu budou za provizi zprostředkovávat prodej vašich výrobků či služeb, a umožní vám získat spoustu nových zákazníků.

  • Builderall obsahuje nástroje pro editaci fotografií, videa a tvorbu nejrůznějších animací.

  • Samozřejmostí jsou i propracované sledovací nástroje, které vám umožní být neustále v obraze.

  • Jednou z největších výhod marketingové platformy Builderall je také její cena, která je v porovnání s ostatními podobnými nástroji mnohem nižší.

Vydělávejte peníze s Builderall

Pro majitele internetových stránek a blogů nabízí Builderall skvělou možnost pasivního výdělku.  Za doporučení této unikátní platformy na vašich stránkách získáte procenta z jejího prodeje. Tento affiliate program platformy Builderall, zvaný Builderall Business, má unikátní dvouúrovňový systém provizí, který umožňuje majitelům internetových stránek a blogů stálý pasivní výdělek.

Ják affiliate program funguje?

Fyzickou reklamu vystavenou na zastávce nebo plakátech může řada zákazníků přehlédnout nebo se jednoduše nedostane k té pravé cílové skupině. I přes to však za umístění platíte nemalý poplatek. Oproti tomu affiliate program nabízí výhodnější řešení. Výrobek vystavíte s navýšenou cenou na webové stránky přes web Builderall.com a následně čekáte, zdali se reklama dostane k zákazníkovi. Prostřednictvím sociálních sítí a různých sdílení je mnohem vyšší pravděpodobnost, že Váš výrobek či službu spatří vícero očí. Jakmile proběhne prodej, stránka, na které jste veden jako host, si z ceny strhne přiměřenou provizi. Spokojené jsou tak obě strany a vy se i nadále můžete těšit z nových příjmů.

Affiliate program na Builderall.com  

V marketingové platformě Builderall.com kromě skvělé propagace můžete využít také affiliate program, který Vám pomůže navýšit příjmy. Program je zaměřen především na ukázku výrobku zákazníkovi v online prostoru s velmi lákavou cenou. 

Výhody affiliate programu na Builderall.com

Jednou z hlavních předností využití této služby je jistota propagace. Jelikož z Vašeho prodeje vydělá i tato marketingová platforma, bude se snažit Váš produkt dostat do povědomí co nejvyššího počtu zákazníků.

Dalším pozitivem je vysoká přehlednost příjmů a veškeré aktivity. Prodej služeb a výrobků můžete sledovat přímo v platformě Builderall.com a mít tak své příjmy a všechny odevzdané provize pod kontrolou. Díky přehlednému zápisu lze později vytvářet analýzy a hodnotit stav podniku a prodeje v posledních měsících.

Tímto způsobem lze také dosáhnout vyšších výdělků za velmi krátký čas bez předchozí přípravy a strategie. Postačí Vám jen registrace, navržení webu a snaha o kontakt se zákazníkem. O šíření a sdílení, už se platforma postará za Vás a vy tak ušetříte čas, který můžete věnovat zlepšování služeb a výrobků.

© Krejčí Marek